Váha

Začáteční: 92kg
Aktuální: 83kg
92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77
76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55

Wanna be affs?

Červenec 2013

Pevná vůle

30. července 2013 v 8:46 | ~ ♫ Naomi Kentó ♥ ❀ ♥ |  Zápisky + jídelníčky
Ahojte krásky :)

Včerejší večeři jsem krapet pokazila a pohyb jsem pokazila totálně, jelikož jsem krom milionu chůze nic nedělala. :/
Dneska si ale dávám "tůru" do knihovny (která je na druhém konci města) a pak se ještě projít, vyvětrat hlavu, zapomenout na zlé vzpomínky, co se mi poslední dobou staly... Víte... Je až komické, jak často člověk naletí těm, které má nejraději... V mém případě to bylo asi už milionkrát a jakobych se z toho nikdy neponaučila. Jako kdybych byla tak upnutá na těch lidech, kteří mi to dělají, že by mi to bylo až jedno. Mám to před očima, je to tak průhledné, co všechno mi ti lidé dělají, vidím to a oni to ví, jen počítají, že to nedám najevo. Je to sebedestruktivní...

Inu... konec nepříjemných historek a začátek příjemného jídelníčku:

Snídaně: Přesnídávka, blbá sušenka
Svačina: -
Oběd: libobovlný kus zeleniny - dopíšu
Svačina: -
Večeře: -

Pití: kafe bez cukru, voda
Počet cigaret: počítám z 2 (a pochlubím se, včera ani jedna! :3)
Pohyb: když nepočítám kiláky chůze
Ráno: 15 min. obritrek , 10 sklapovaček , 20 dřepů
Večeř: 45 min. obritrek , 50 sklapovaček , 50 dřepů

Tentokrát mi to musí vyjít, prostě musí... Prosím...

Omg ! :3

29. července 2013 v 13:32 | ~ ♫ Naomi Kentó ♥ ❀ ♥ |  Zápisky + jídelníčky
... Ááááá!!! *______*

:3 :3 :3 Musím se vám přiznat: hladovku jsem nezvládla, celý víkend jsem žrala, ale měla jsem pohyb a? Myslela jsem si, že váha bude ukazovat tak 87 a ona ukázala...

84,6 !!!!!!! ♥


A to znamená? Že jsem konečně překročila práh 85ky !!!!! :3 :3 Teď si to jen udržet a pak jít dál! :)

A dnešní jídelníček si plánuji:

Nezvládla -_-

24. července 2013 v 21:41 | ~ ♫ Naomi Kentó ♥ ❀ ♥ |  Zápisky + jídelníčky
Já sa dneska musím pochlubit.. Prežer ako krava A to som si myslela, že to dám v pohodě, ale nie... Som krava a to totálná..

..No nic, musím to zvládnout, jinak to je v prdeli a to totálně... Prostě musím! Zítra nemilosrdná hladovka a tečka! :) Já prostě musím, dovoluji si jen 1 sladký nápoj ve formě energyťáku, jestli budu mít chuť si ho koupit, jinak jen kafe bez cukru a voda! :) Prostě to musím zvládnout, jinak nemá cenu se snažit! :) Kdo jde do toho se mnou kočky? :D Asi nikdo, co?

A ještě jedna otázka.. Nevíte, jak se dá zabránit prežeru po hladovke? :O Nutně bych to potřebovala :D

Papa lásky :) Mam vás ráda, držte se! :)


23.7.2013 výsledky :3

23. července 2013 v 20:35 | ~ ♫ Naomi Kentó ♥ ❀ ♥ |  Zápisky + jídelníčky
Ahojte, dneska jsem na sebe opravdu pyšná, až na to sladký pití, ale jinak jsem a moc! :)

Snídaně: -
Svačina: -
Oběd: -
Svačina: -
Večeře -

Pití: voda, 2 kafe bez cukru, minerálka :/
Pohyb: ve 2 hodiny odpoledne - 15 minut na orbitreku, 10 dřepů,,, večer - 15 minut na orbitreku, 30 sklapovaček
Počet cigaret: 0 :)

Ou yes! :) Hladovka úspěšná ! :)
Nevím, řekla jsem si, že na to půjdu pomalu, pak se objevil ten plán s Annie a já dostala opravdovou motivaci, protože, kdybych si to usmyslela v sobě, napsala to sem, tak by se to 100% nestalo, to vím. Teď to bylo ale jiné, protože jsem měla slib a měla jsem to pro koho dodržet. :) Za to Annie děkuju, že mi s tímto pomohla. :) V příštích dnech to plánuju znova zkusit, ale zítra asi ne. :D Zítra si povoluji max. 2 malá jídla. ;) A o čtvrtku zatím přemýšlet nebudu, to uvidím, každopádně mi starost dělá hlavně víkend... Jedu zase k tátovi a bojím se, že se neubráním a budu jíst... Mám strach, ale tyhle starosti nechám na pátek. ;) Teď je teď a teď jsem na sebe právem pyšná :) Tak se mějte :3 :3

Další motivace :) Zkopírovala jsem jí z jednoho spřáteleného blogu, tak se předem omlouvám tomu člověku, snad to nevadí :) Každopádně je to motivace jak blázen :)

Myslíte si, že je to lehké?

23. července 2013 v 13:15 | ~ ♫ Naomi Kentó ♥ ❀ ♥ |  Zápisky + jídelníčky
Ahojky hubeňourky! :)

Jak vám jde hubnutí? Doufám že dobře, přeju vám hodně štěstí!! :)

A teď k článku.. Myslíte si, že je to lehké? Jistě... kdyby to bylo lehké, mohl by být štíhlím každý zlatíčka. Vyžaduje to dřinu jak kráva a pevnou vůli. Já osobně si začínám víc a víc věřit, protože dneska jsem se ještě nedotkla ničeho jiného, než kafe bez cukru a po tomhle článku mám v pláně si zacvičit. :)
Ale těžké není jen tohle, o čem jsem psala. Chci napsat ještě o něčem. Prakticky to bude takové povídka a mém dosavadním životě s anou.. Čtěte. :)

Jdu na to špatnou cestou :)

22. července 2013 v 23:28 | Nikki... |  Zápisky + jídelníčky
Ahoj krásky :)


Jak vám jde hubnutí? Doufám, že líp, než-li mě.. :(
Jdu na to špatně a vím to.. Nemůžu z měsíce na měsíc začít z přežírání hladovět.. To nejde a já to vím. Musím na to pomalu, moje ana si to uvědomuje. Ovládá mě a já to vím, proto mi říká, abych nejdřív jedla.. ale tak, aby to nebylo tučné, abych cvičila a až pak začínala pomaličku ubírat a ubírat.. Co myslíte? Já aně věřím, usídlila se ve mně a kontroluje mě. Šeptá mi různá slova.. Slyším jí.. Poslechnu jí a budu se jí řídit.

Dnešní jídelníček dávat nebudu, až ten zítřejší :) Ale musím se pochlubit, že jsem zase vařila pro mamku a sebe rodinou večeři a byla spokojená. :) Tak jsem ráda. :)

Mějte se moje hubená zlatíčka. :* :)


:'((( Rozumím mu, až to bolí .. hrozně to bolí a nevím, jak to zastavit...

Ne, prostě NE!

21. července 2013 v 22:55 | ~ ♫ Naomi Kentó ♥ ❀ ♥ |  Zápisky + jídelníčky
Já jsem taková kráva!
To není možný, ne.. Prostě NE! Já fakt nikdy nezhubnu, budu už navždy jen, jako ta nechutně tlustá..
Celý víkend jsem u táty žrala jak debil a pohyb žádný, max. péče a mladšího brášku a uklízení.. Jinak žraní, žraní a žraní. Jídelníčky si nepamatuju, bylo toho hodně a když jsem to chtěla vyzvracet, nešlo to. Jsem srab, co nikdy ničeho nedosáhne.

Zítra prostě nebudu nic jíst. Vyhlašuji si hladovku a i když vím, že jí s velkou pravděpodobností nesplním, pokusím se o to aspoň... Takže zatím adios.. Jsem blbá..


Plány na víkend + motta 3

19. července 2013 v 12:51 | ~ ♫ Naomi Kentó ♥ ❀ ♥ |  Zápisky + jídelníčky
Ahojte krásky,

zatím do mě má úžasná babička narvala 4 květákové placky (ale dobré jsou, né, že ne.. ;) ) a já si dala kafe bez cukru :)
A jinak? Můj mobil už je asi pořádně vymetenej, z ničeho nic se vypne a s ním i celé přesouvání písniček, které jsem si do něj dávala :/ To je v prdeli, pořád se vypíná a zapíná a já tam vždycky musím ťukat PIN, jak debil :/.. Dežomobil :/ Ale naštěstí teď už funguje.. jakžtakž..
Jinak, dneska jedu k tátovi a budu tam do neděle, jako obvykle. Mají pro mě dokonce dárek k svátku, ohohoh :D Snad to bude něco pěkného a né pořád ty voňavky -_- :D Jinak se mám dobře, snažím se s tou váhou něco udělat a doufám, že u táty to půjde a nebudeme zase grilovat, to už bych je nakopala do zadku a zůstala nahoře u televize a cvičení :D Fakt že jo :D Tak se uvidíme v neděli :) Držte se lásky! ♥

Tu máte něco na povzbuzení! ♥

Skončím v popelnici - DO PÍ*E -_-

18. července 2013 v 22:13 | ~ ♫ Naomi Kentó ♥ ❀ ♥ |  Zápisky + jídelníčky
A-jsem-v prdeli.. :/

Celý den se držím, nic nežeru a k večeru se to zhroutilo.. Vařila jsem sýrovou omáčku s těstovinama a jedla s mamkou... Jedna plná porce těsovin s omáčkou a aby toho nebylo málo, pak jsem šla ještě ven, projít se s kámoškou a jak jsem přišla, dala jsem si ještě rohlík s nuttelou... TY ŠPÍNO TLUSTÁ! -_-

Ale jde tu vidět i malilinkatý polepšení, naučila jsem se ovládání přes den, jen ty večeri zamezit... Ale nevím jak.. Kafe bez cukru, njn.. To by pomohlo, kdybych v ten den nevařila.. :/ To je v prdeli, ale totálně :/

Takže, teď si půjdu trochu zacvičit, osprchovat se a psát si deníček :D :D :D Nebo kreslit, nebo něco jiného, ale na obíhání esbéček teď fakt nemám náladu.. Doufám, že vy jste si vedli lépe, než já.. :) Tak papa hubeňourky :3


Plán 17.7.2013

17. července 2013 v 22:12 | ~ ♫ Naomi Kentó ♥ ❀ ♥ |  Zápisky + jídelníčky
Ana: TAK! A teď se klidně poser ty tlustá čubko, ale zítra nesníš ani gram! Prostě ne! A nezajímá mě to! Nemáš žádnou sebekontrolu! Prostě nebudeš žrát a nezájem, klidně to jídlo vyhodíš, když to bude nutné, ale žrát prostě nebudeš!!! A tečka!

Takže, Plán:

Snídaně: NIC
Svačina: NIC!
Oběd: NIC!!
Svačina: NIC!!!
Večeře: NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -> zkus něco sníst a nedožiješ se rána, normálně, do popelnice tě hodím ty tlustá špíno!

Naomi: Ano, ano, všechno provedu, jen mě nemlať! Vidíte to? Tak to dopadá, když se Ana nasere :D Splním to, přísahám! :3
No to doufám -_-

Sayonará miláčkovia, jdu vás oběhnout! :3

Presentation Naomi

16. července 2013 v 20:41 | ~ ♫ Naomi Kentó ♥ ❀ ♥ |  O mně
Dobrý den, jmenuji se Naomi.

Ráda bych o sobě něco řekla, takže začnu u povahy. Jsem melancholická, lehce výbušná (ech.. lehce xD), přehnaně přecitlivělá, takže si všechno moc beru a prostě nepřehlédnutelná. Mojím snem je být jednou doopravdy šťastná, mít fungující vztah s "někým", mít kupu nefalešných přátel a dobrou práci (něco, co by se vztahovalo k umění :3)...

A tu máte 20 faktů o mně:

Plán 16.7.2013 + výsledky

16. července 2013 v 13:00 | ~ ♫ Naomi Kentó ♥ ❀ ♥ |  Zápisky + jídelníčky
Ahojte! Jelikož snídani mám za sebou, tak si jdu naplánovat zbytek dne! :))
PS: Je to přednastaveno, jinak to píšu teď v 8:47 ráno :D Jen jsem chtěla, abyste se taky trochu podívali na ten článek dole. :))

Snídaně: dva rýžové chlebíčky s nuttelou (ano, jsem pí**)
Svačina: -
Oběd: -
Svačina: Zakousnu jablko
Večeře: - (jestli něco sníš ty tlusná špíno, tak ti dám tak do těla, až se budeš modlit k bohu! - do těla jako cvičení dámy a pánové:D)

Pití: hodlám pít jen vodu a minerálku a kafe bez cukru ♥
Pohyb: 3/4 h. na orbitreku, 50 sklapovaček, 50 cviky na zadek (zdvihnutí pánve) :))
Počet cigaret: max. 5 !!!!!!!!!!!! (už i tohle splnit mi někdy dělá problém)

Snad mi to vyjde, držte mi prosím palce! :3

Aktualizace... -> Čáu, jdu spáchat sebevraždu, děkuju vám, že jste tu se mnou byli. :)

Snídaně: dva rýžové chlebíčky s nuttelou
Svačina: -
Oběd: -
Svačina: -
Večeře: ... nanuk, mozarella, 1 rýžový chlebíček a párek...
Chce se mi brečet, řvát, vřískat, bouchat, mlátit a zabíjet... Všechno dohromady, asi za zabijem...

Pohyb: 5 hodinová procházka, ešťe teď mně bolí nohy...
Cíga: 2 stahy s jedné cigarety...

Promiňte, ale teď už vážně nemám náladu nic dělat.. posrala jsem to a musím to chvíli vstřebat, protože stále brečím... :'/ Tak zatial ..

Naomi na facebooku

16. července 2013 v 6:08 | ~ ♫ Naomi Kentó ♥ ❀ ♥ |  Zápisky + jídelníčky
Ahojte,
jelikož si docela ráda o věcech s někým píšu, rozhodla jsem se, že vám tu dám i nějaký ten kontakt na mě, kdybyste náhodou hledali někoho, kdo se s pro anou už celkem dlouhou dobu potýká a ví, jaké to je, chtěli byste si s někým o tom psát, tak mě se klidně ozvat můžete, vážně budu jenom ráda. :)
Můj pravý facebook dám jenom lidem, se kterýma se budu vážně znát už delší dobu a budu o nich mít už nějaké to mínění. :)
Každopádně, budu jen ráda, když si mě přidáte a pokecáme, nemusí to být jenom o aně, jsem dost mluvčí typ, i když to navenek nevypadá, ale když si mám s někým psát, tak to se rozkecám a už neumím přestat. :D :) Takže? Klíďo napište! :3

Meine fb? -------------> https://www.facebook.com/naomi.kento


Aj lááf jů! <3
Pá! :3

Nesnáším jídlo! + jídelníček 15.7.2013

15. července 2013 v 20:33 | ~ ♫ Naomi Kentó ♥ ❀ ♥ |  Zápisky + jídelníčky
Ahojte.. :)

Proč musí existovat něco tak odporného, jako je jídlo?! A proč mě to musí pořád tak nechutně lákat do svých spárů? Ne, já se nedám.. nesmím. V tomhle Anu zbožňuji, že mě vždycky dokáže z toho všeho vytáhnout a nabodnout mě na správnou cestu.. :) Jsem jí vážně velkým dlužníkem v tomto, ale já jí zase na oplátku dala moje tělo, takže si s ním může dělat co chce, ale byla bych ráda, kdyby byla do konce roku hubede aspoň na 65kg, o čemž vím, že je docela dost nebezpečné, ale zkusit to můžu (můžem, viď Ano).. :)
Já vím, že vypadám jako šílenec, když takhle mluvím, ale já Anu vážně miluju a nechci o ní přijít, proto jí musím co nejvíc vychvalovat, ať zůstane na mé straně co nejdéle. :3
Ale dnešní jídelníček je katastrofický, připravte se:

Snídaně: -
Svačina: -
Oběd: 3 květákové placky
Svačina: Zmrzlina a 4 korbačiky -_-
Večeře: kaiserka a 4 korbačiky -_-''

Jsem taková kráva tlustá, hnusná! Počet cigaret radši neřeším a pití taky ne. Pohyb bude dopsán později, ještě ho musím vykonat..

Tlustá pí*o! :'/

Nevím proč, ale ten obrázek se mi strašně líbí. Ty krásné vlasy a ta postava se mi líbí nehorázně... Možná už se ve mně ta anorexie začíná usazovat, nevím, ale líbí se mi to celkově. I ten pocit. :)

Zatím pa hubeňourky. :3

Motta 2

15. července 2013 v 0:22 | ~ ♫ Naomi Kentó ♥ ❀ ♥ |  Motta + thinspiration
Ahojte!

Jak se máte? Co prázky, užíváte se? :)
Mám pro vás další várku mott, které by vás měli nakopnout! :)


A pár thinspiro :3

Plán 13.7. + výsledky

13. července 2013 v 23:57 | ~ ♫ Naomi Kentó ♥ ❀ ♥ |  Zápisky + jídelníčky
Ahotje, přidávám další plán, jelikož bych ráda zhubla do 20.7. na 83 kg, dávám si jen takovou malou sázku, když to nesplním, budu o víkendu držet hladovku, když ano, budu jí držet stejně, jako pocit výhry a krásně prázdného žaludku.

Takže plán:

Snídaně: - (jako vždy, spím)
Svačina: -
Oběd: Libovolný kus zeleniny
Svačina: -
Večeře: - (musím se přemoct!!!)

Pohyb: 30 minut na stroji, 30 sklapovaček
Počet cigaret: max. 3
Pití: voda, zelený čaj (nic jiného nepovoluji)

A za každé porušení dávám 10 sklapovaček navíc! Musím se naučit poslušnosti svému mozku a aně ♥ :)
Sayonará, zítra se ozvu s výsledky ♥ :)

Ok, takže výsledky? Tu jsou:

Snídaně: -
Svačina: -
Oběd: špagety se sýrovou omáčkou (čava tučná -_-)
Svačina: -
Večeře: (cha, připravte se) kaiserka s 2 malýma pytlíčkama korbačíkaků (v jednom jsou asi 4 korbačíky) a párek :'( (ty krávo blbá!)

Pohyb: (celkem lepší) 45 minut na orbitreku a 50 sklapovaček :))
Počet cigaret: asi 5 a jeden doutník napůl s bf.. jsem hrozná, vím..
Pití: voda, minerálka a k mému sklamání i EISKAKAO (nebo jak se to jmenuje)

Rozhodla jsem se k vám být upřímná, proto píšu všechno popravdě. ;))
Příště doladím večeři .. :/
Papa a držte se! :))

Chceš spřátelit ? :3

10. července 2013 v 23:36 | ~ ♫ Naomi Kentó ♥ ❀ ♥
Chceš spřátelit s hnusnou, sebestřednou a blbou anorektičkou? Vážně? Tak vyplňuj zlato :* :3

1. Jméno, či přezdívka
2. Blog (pokud ho máš v kolonce "web", nemusíš)

A to je vlastně všechno, podmínky jsou jasné, blog musí být o pro aně/mie, či nějakých výrazných a bolestivých životních situací, přeberte si to jak chcete a pokud si myslíte, že podmínku splňujete, přihlaste se. :3 Budu ráda. :333

Papa hubené krásky. :3

Na hladovku to teda asi nevypadá :/

9. července 2013 v 13:50 | ~ ♫ Naomi Kentó ♥ ❀ ♥ |  Zápisky + jídelníčky
Což je v prdeli... Ale mám vysvětlení.. Babička mě s jídlem hlídá na každým kroku, nevyhnu se mu a jediný způsob je:
1. Vyhazovat ho. (K tomu se ale nemůžu přinutit, jelikož když vidím ti bezdomovce, je mi z toho vždycky smutno a oni to jídlo potřebují...)
2. Brát si ho ven a dávat ho kámošům. (Jenže to by zase vypadalo tak, že krmíme jiné lidi a máma by mě zabila, kdyby na to přišla..)
3. Sníst ho a vyzvracet. (To je pro mě dobrý nápad, jenže zvracení je pro mě hodně bolestivé a bojím se toho...)
4. Sníst jen to jídlo, co mi dá babička a zbytek dne nejíst. (To mi připadá, jako kdybych se vzdávala a taky bych nemohla plnit hladovky a podobné...)
5. Vyslechnout si vaše názory -> Pište mi, jak to děláte vy, zajímá mě to. :-)

Zatím papa chudé krásky. :3 :*


Výzva!

8. července 2013 v 0:13 | Naomi Kentó |  Zápisky + jídelníčky
Já a hladovka, tohle je výzva! :)

Zítra sním max. oběd - zeleninový salát si udělám a od úterka držím hladovku! :)
Piju jen vodu a nejím!
Takhle to hodlám praktikovat nejménně do neděle a žádné výmluvy, prostě to udělám!
Před mámou se to budu snažit co nejvíc tajit a na ven si budu vždy brát nějaké žrádlo (které samozřejmě dám kámošům, nač to vyhazovat, když oni jsou nenažraní, až mě to bolí u břicha) , aby máma a babička neměli podezření. Nejlepší je, že ony mě v jezení nijak zvlášť nekontrolují, takže nemají ani tucha, co dělám. :3

MUSÍM TO ZVLÁDNOUT!!!!!!!! :)
Držte mi palce :3

Do prdele, do prdele, DO PRDELE!!!

7. července 2013 v 23:29 | Naomi Kentó |  Zápisky + jídelníčky
Ahojte,

takže, mílila jsem se -_- U táty jsem žrala jak debil! :'/ Griloval a já povolila na ochraně - nejhorší kombinace... Do prdele!
Přes tenhle týden budu mít tak pevný štít, že to ani zrnko jídlo nepřemůže.!!!

Musím přestat žrát! :/